
Успешна регистрация :
DECATHLON Витоша
Identity Телефонен номер
Our team of sports lovers is pumped to bring you an action-packed experience with plenty sports to discover, in collaboration with experienced local sports partners! We're thrilled to share our passion and the countless benefits of staying active. Let’s make it unforgettable—see you soon!
5 звезди 83%
4 звезди 0%
3 звезди 0%
2 звезди 17%
1 звезда 0%
6 мнения
- Събитието беше супер.<br>Имам няколко идей за подобрение.<br>Взимането на пакети беше излишно дълго събитие.<br>Предлагам за следващ път да има предвидени повече раздаващи пакети.<br><br>И според мен нещо важно,свободен достъп до вода на старт/финала.
Илиян
Витоша Падел Корт 2
Доста съм разочарован от цялостното преживяване. Организацията беше слаба и персоналът изглеждаше неориентиран, което доведе до излишно губене на време още преди самата игра. Освен това условията на кортовете не отговаряха на очакваното ниво — на единия корт мрежата беше в много лошо състояние. При положение че цените системно се увеличават, очаквам поне базовата поддръжка и организация да са на по-добро ниво.Отговор на мнението Здравей, Илиян,
Благодарим ти, че сподели подробното си мнение относно преживяването на нашите кортове. Искрено съжаляваме за разочарованието, породено от слабата организация и състоянието на спортната база.
Твоята обратна връзка е изключително важна за нас. Ситуацията с лошото състояние на мрежата и липсата на добра координация от страна на персонала не отговаря на стандартите за качество, които DECATHLON се стреми да поддържа. Ще предадем твоите забележки на отговорния екип и управителя на обекта, за да бъдат взети незабавни мерки за подобряване на поддръжката и организацията на игрите.
Нашата цел е да осигурим отлични условия за спорт на достъпни цени и съжаляваме, че в този случай не сме успели да отговорим на очакванията ти. Надяваме се при следващото си посещение да забележиш положителна промяна.
Поздрави,
Екипът на DECATHLONBorislav
Витоша Падел Корт 1
Здравейте,<br>линкът към ревюто е счупен, дава грешка, трябваше да го редактирам на ръка, за да ми се зареди тази форма.<br><br>Доволен съм от всички услуги на декатлон. Благодаря ви за коректността. 🙏Slavcho
Здравейте,<br>организираното събитие беше на висота. Благодаря за което!<br>Моля да обърнете внимание на засичането и най-вече на класирането по времена! <br>На 10 км има участници в първите места, не преминали контроли. <br>Класирането е по стартовото време , а не по таймер на чипа, което заблуждава малко. <br>В предвид идеята на събитието, това са незначителни проблеми. <br>Още един път благодарности за организираното събитие.Georgi
Екстра беше